بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کردستان
هم‌اکنون 8 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

تشکیل جامعه الگوی مهدوی با تفکر بسیجی صورت می پذیرد

مدیر بنیاد فرهنگ مهدوی موعود(عج) کردستان عنوان کرد: تشکیل جامعه الگوی مهدوی با تفکر بسیجی صورت می پذیرد و بسیجیان هستند که با جلوه های شکوهمند از انسان امام زمانی جامعه آرمانی مهدوی را محقق می سازند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کردستان، حجت الاسلام سید محمد سادات مدیر بنیاد فرهنگ مهدوی موعود(عج) کردستان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج در گفت‌وگو با خبرگزاری تقریب، ضمن تبریک هفته بسیج با بیان شاخصه های فرهنگ بسیجی اظهار داشت: بسیجیان گروهی انگیزه‌مند، معتقد و ایثارگر هستند که برای حفظ استقلال، عدالت، آزادی و دفاع از آرمان های انقلاب و رهبری خالصانه مجاهدت می‌کنند.

وی ولایتمداری، غیرت انقلابی، بینش توحیدی، اسلام محوری همراه با استکبار ستیزی را از جمله مؤلفه های رفتاری بسیجیان بر شمرد‌.

مدیر بنیاد فرهنگ مهدوی موعود(عج) کردستان در ادامه عنوان کرد: عقلانیت دوری از هرگونه تعصب و سطحی نگری و التقاط و خدمت صادقانه بدور از هرگونه تکلف و چشمداشت مادی از جمله دیگر ویژگی های این تفکر است.

حجت الاسلام سادات در ادامه بیان کرد؛ بسیج نهادی مردمی و بازوی رهبری در عملیاتی کردن راهبردهای نظام بوده و لازمه دستیابی به تمدن نوین اسلامی تفکر بسیجی است همانگونه که امام خامنه‌ای بسیج را حلاّل و کلید طلایی حل مسائل انقلاب در مراحل دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی می دانند.

مدیر بنیاد فرهنگ مهدوی موعود(عج) کردستان تصریح کرد: تشکیل جامعه الگوی مهدوی با تفکر بسیجی صورت می پذیرد و بسیجیان هستند که با جلوه های شکوهمند از انسان امام زمانی جامعه آرمانی مهدوی را محقق می سازند.

وی در پایان گفت: این روزها که با جنگ همه جانبه ترکیبی و شناختی دشمنان روبرو هستیم، در هر سنگری که قرار داریم باید با روحیه بسیجی در راستای منویات مقام معظم رهبری، بسیجی جانباز که زندگی و روحیاتش بوی بسیجی می دهد و زبان و سبک زندگی اش لحظه ای از فرهنگ بسیج فاصله نگرفته گام برداریم.

انتهای پیام/
آخرین ویرایش
در 1401/9/4 17:48 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366